Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/atakh2512/public_html/yonetim/config/db.php on line 6
Turizm Grubu - Atak Holding A.Ş.

Atak Holding A.Ş. - Faaliyet AlanlarıTurizm Grubu

Hizmet sektörünün en dinamik öğelerinden biri olan turizm sektörü, ülkemizde her geçen gün büyümekte ve buna bağlı olarak da turizm sektöründeki tesis talebi hızla artmaktadır. Grubumuz, turizm sektöründeki hizmet anlayışı ile de farklılığını ön plana çıkarıyor. Atak Holding  olarak İmalatını yaptığımız tesislerimizi kendi profesyonel işletme anlayışımızla, kusursuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle paydaşlarımıza sunmaktayız.

   Yeni Resim

Bitirilmiş ve İşletmeye açılmış olan projelerimizden;

Kısa ve uzun dönem konaklamalar için, kendinizi evinizden uzakta, evinizde hissedeceğiniz farklı bir konsept. Pera Residence kendi evinizin rahatlığının yanı sıra, otel konforunun sağladığı imkanlar ve dairelerde sunulan teknololoji ile aynı zamanda iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir Residence. Beyoğlu Asmalımescit'de, kentin iş ve kültür merkezleri ile baş başa, ince bir zevkin yansımalarıyla dekore edilmiş. Pera Residence, dinlenme, çalışma ve keyfin bir anda sunulduğu dairelerden beğeninize göre, iki değişik alternatif arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca 2007 sezonunda kapılarını müşterilerine açan Antalya Belek'teki Susesi De luxe Resort & Spa otelemiz eşsiz güzellikleriyle hizmet vermektedir.